ČSPM hledá vedoucí(ho) kanceláře

Zveřejněno: 27. března 2019 | ČSPM inzerát práce

Česká společnost paliativní medicíny znovu otevírá výběrové řízení na administrativně-projektovou posilu v pozici vedoucí(ho) kanceláře na poloviční úvazek.

Koho a na co hledáme?

Je nás devět a společně tvoříme výbor odborné společnosti. Naší expertízou je paliativní péče, medicína, máme svá zaměstnání na plné úvazky. Potřebujeme k sobě někoho, kdo by naši práci udržel pohromadě, uměl plánovat, shromažďovat názory a stanoviska, sumírovat je, držet úkoly, navrhovat postupy a iniciativně plnit úkoly, které z naší diskuse vyplynou. Bude to hodně samostatná pozice, protože jako celek se osobně sejdeme zhruba jednou za šest týdnů.

Potřebujeme tedy někoho, kdo se neostýchá, je iniciativní a samostatný, přemýšlí projektově. Když neví, jak dál, nečeká na instrukce, ale další postup nám sám navrhne. Neměl by se děsit čísel, excelu, rozpočtu, ani komunikace s úřady a podatelnami. Někoho, kdo má základní pracovní znalost angličtiny. VŠ a orientace ve zdravotnictví je výhodou, ale ne podmínkou.

Jste to vy? Těšíme se na vás! Budeme od vás ale pro začátek hned něco chtít. A sice:

  1. vaše CV (nebo adresu profilu na LinkedIn)
  2. krátký mail s popisem vaší motivace a kontakty na dvě osoby, které o vás mohou podat referenci
  3. Modelový úkol 1: v prosinci 2020 proběhne mezinárodní vědecká konference hospicové a paliativní péče v Sydney. Tři členové výboru se jí chtějí účastnit, jeden z nich jako aktivní přednášející, další 2 jako posluchači. Finanční prostředky spojené s účastí na konferenci (včetně cestovních výloh) můžete žádat formou grantu. Sestavte hrubý rozpočet na tuto akci a napište anglicky text e-mailu s objednávkou ubytování.
  4. Modelový úkol 2: navrhněte zápis z porady v klubovně Rychlých šípů (zde, stopáž od jedenácté do třinácté minuty)
  5. To vše nám pošlete na adresu cspm.cls.jep@gmail.com do 26.4.

 

Časově: uzávěrka přihlášek 26. dubna, pohovory s vybranými uchazeči 10. května, nástup od června až července podle možností uchazeče.

Finančně: nástupní mzda 15.000 Kč měsíčně. Pokud jste projekťák na volné noze a preferujete práci jako OSVČ, ozvěte se nám také.

Za výbor ČSPM Ondřej Sláma, Irena Závadová, Marek Uhlíř


Předpokládaná náplň práce pro vedoucí(ho) kanceláře

  • Zajištění každodenního “běhu firmy” (obsluha kontaktního telefonu a e-mailové adresy, úzká spolupráce s kolegyní v Brně, která na starosti vzdělávací kurzy pro lékaře, správa databáze kontaktů)
  • Komunikace s výborem (organizace jednání výboru, evidence úkolů)

Časem bychom rádi, aby sekretariát ČSPM v rámci možností zajišťoval také:

  • Prezentaci ČSPM na veřejnosti (web, FB, komunikace s médii, příprava prezentací)
  • Administraci projektů (včetně vypracovávání žádostí)